Oferta przelewów UK-PL

Przelewy z Anglii do Polski – GBP/PLN
Darmowa rejestracja bez dokumentów.

Przelewy GBP PLN

Wybierz walutę:
5.0882
Wybierz rodzaj transferu:
Wprowadź kwotę, którą chcesz wysłać :
GBP
Twój odbiorca otrzyma:
PLN
Opłata:
GBP
Czas realizacji:
1 dzień roboczy

Przelew Numer 1

W wielu sytuacjach zdarza się, że musimy wysłać pieniądze za granicę. Powodów jest wiele, możemy pomóc swojej rodzinie, czy po prostu opłacić swoje rachunki albo zapłacić za przedmioty kupione na aukcji. W obecnych czasach każdy ceni sobie oszczędność czasu i pieniędzy. Za pomocą naszej strony wykonasz przelewy do PL z UK w szybki, łatwy oraz sprawny sposób, realizacja 1 dzień roboczy. Brak ukrytych kosztów i stała opłata za przelew, tylko £1 bez względu na wysokość kwoty. Wystarczy założyć bezpłatne konto i zacząć korzystać z możliwości tanich przelewów za granicę. Nie ma co się dłużej zastanawiać, załóż konto już dzisiaj! Obecnie trwa akcja #zostańWdomu, wszystkie przelewy do Polski wyślesz za darmo!

Przelew Standard

Prawdopodobnie nie raz zdarzyło Ci się zlecać przelew zagraniczny. Czy zastanawiasz się jak wykonać przelew z Polski do Anglii, aby pieniądze dotarły do odbiorcy za 0zł bez względu na kwotę transferu. Jest kilka sposobów, aby przelać pieniądze do Wielkiej Brytanii. Coraz większą popularnością cieszą się przelewy online. Nasza strona zajmuję się takim przelewami. Darmowe przelewy do UK z PL są dostarczane do odbiorcy w krótkim czasie, nie dłużej niż w dwa dni robocze. Załóż darmowe konto i zobacz jak w łatwy sposób możesz zaoszczędzić swoje pieniądze.

Biuro Obsługi Klienta

Wykonujesz regularnie przelewy pomiędzy Wielką Brytanią a Polską oraz czas jest dla Ciebie najważniejszy. Wystarczy podnieść słuchawkę i zadzwonić do nas. Nasi przedstawiciele są gotowi aby uczynić Twoje życie trochę łatwiejszym. Zadzwoń i sprawdź co mamy do zaoferowania!

Masz pytania?

Zostaw numer telefonu oddzwonimy


Wykorzystaj naszą platformę by opłacić

  • telewizję satelitarną
  • raty kredytów i inne zobowiązania
  • wysłać pieniądze rodzinie lub znajomym w UK lub PL
  • przedmioty kupione na aukcjach i w sklepach
  • wysłać pieniądze na swoje konto w Polsce i Anglii
  • przelewy na dowolne konto złotówkowe w Polsce

Przelewy z UK do PL oraz z PL do UK mogą być naprawdę kosztowne i kłopotliwe do zrealizowania. Właśnie dlatego, jeżeli nie jesteś specjalistą w branży finansowej, warto powierzyć to zadanie doświadczonym profesjonalistom. Transfery realizowane przez firmę Klik-24 są jednym z najbardziej korzystnych na rynku rozwiązań - Twoje pieniądze dotrą na wybrany rachunek bankowy w ciągu zaledwie jednego lub dwóch dni roboczych, gwarantujemy Ci również korzystny kurs wymiany, a także brak dodatkowych, ukrytych opłat.

Przelewy z UK do PL oraz z PL do UK - dlaczego wybrać usługę online?

Tradycyjne sposoby transferu pieniędzy z UK do PL oraz z PL do UK, takie jak przelew bankowy pomiędzy naszym angielskim i polskim kontem czy wizyta w placówce pośrednika, stają się ostatnio coraz mniej popularne. Zdecydowanie bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firm specjalizujących się wyłącznie w tego typu przelewach międzynarodowych, np. tylko pomiędzy Polską i Wielką Brytanią. Takie firmy jak Klik-24 mają znaczną przewagę nad tradycyjnymi formami przekazu środków, ponieważ transfer trwa znacznie szybciej, nie pobierzemy od Ciebie bezzasadnie wysokich opłat i zagwarantujemy Ci korzystniejszy kurs wymiany walut. W naszej firmie cały proces założenia konta i transferu pieniędzy trwa dosłownie kilka minut i możesz w całości zrealizować go online, poprzez naszą stronę internetową.

Klik-24 - łatwo, szybko i bezpiecznie

W Klik-24 gwarantujemy Ci szybki, łatwy, przyjemny i przede wszystkim bezpieczny transfer środków pomiędzy kontami w Wielkiej Brytanii i Polsce. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych, ponieważ posiadamy licencję ochrony danych osobowych Data Protection Licence, wydaną przez ICO - brytyjski urząd nadzorujący przepływ danych osobowych. Ponadto Twoje dane, które nam przekażesz, znajdą się w bazie zlokalizowanej na bezpiecznych serwerach, chronionych przez szyfrowane połączenie SSL, zabezpieczające je przed utratą, kradzieżą, niewłaściwym wykorzystaniem i nieupoważnioną modyfikacją.

Jak przebiega transfer środków za pomocą Klik-24?

Transfer środków z Polski do Wielkiej Brytanii oraz z Wielkiej Brytanii do Polski wykonasz w niezwykle przyjazny, prosty i przejrzysty sposób. Wystarczy, iż zarejestrujesz i zalogujesz się w naszym serwisie internetowym, następnie wprowadzisz do kalkulatora przelewów podstawowe dane takie jak kwota, rodzaj transferu i walutę (GBP/PL lub PL/GBP). Następnie po kliknięciu przycisku "Wyślij pieniądze" zostaniesz przekierowany do formularza, w którym uzupełnisz wszystkie dane dotyczące odbiorcy przelewu (jego nazwę, numer rachunku, numer telefonu oraz tytuł przelewu). Po wprowadzeniu i zatwierdzeniu wszystkich niezbędnych danych na ekranie wyświetlą Ci się dane do przelewu na konto Klik-24 (sort code i account number w przypadku transferu środków z Anglii do Polski, numer polskiego konta, jeżeli przelewasz pieniądze z Polski do Anglii, kwota przelewu oraz jego tytuł). Po wykonaniu przelewu powinieneś zatwierdzić wpłatę, jest to ostatni krok formularza. To wszystko - w ciągu kolejnego dnia lub dwóch dni roboczych środki znajdą się na podanym przez Ciebie rachunku bankowym. Potwierdzenie przelewu otrzymasz na pocztę elektroniczną a także będziesz mógł je znaleźć w panelu klienta logując się w naszym serwisie, w zakładce Historia transakcji. Klik-24 gwarantuje zatem bardzo korzystny kurs wymiany funta i całkowitą transparentność opłat. Środki znajdą się na koncie odbiorcy w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych. Ponadto możesz być pewny, że jeśli z jakiegokolwiek powodów nie będziemy mogli dostarczyć Twojego przelewu, to zwrócimy Ci 100% transferowanych środków.