Oferta przekazów pieniężnych

Przekazy pieniężne
GBP ⇆ PLN
Darmowa rejestracja bez dokumentów.

Przelewy GBP ⇆ PLN

Gwarantowany kurs:
GBP/PLN
4.9133
Wysyłam:
GBP
Odbiorca otrzyma:
PLN
Wybierz rodzaj transferu:
Opłata:
GBP
Czas realizacji:
2 dni robocze

Przelew Express

W obecnych czasach każdy ceni sobie oszczędność czasu i pieniędzy. Za pomocą naszej strony wykonasz przekaz w szybki, łatwy oraz sprawny sposób, realizacja 0-1 dzień roboczy. Brak ukrytych kosztów i stała opłata za przelew, tylko £1.99 lub 9.99 zł bez względu na wysokość kwoty. Wystarczy założyć bezpłatne konto i zacząć korzystać z możliwości tanich przekazów pieniężnych.

Przelew Standard

Czy zastanawiasz się, co zrobić, aby pieniądze dotarły do odbiorcy za 0zł bez względu na kwotę transferu? Coraz większą popularnością cieszą się transfery online. Nasze darmowe przelewy są dostarczane do odbiorcy w krótkim czasie, nie dłużej niż w dwa dni robocze. Zobacz, jak w łatwy sposób możesz zaoszczędzić swoje pieniądze. Nie musisz martwić się ukrytymi opłatami - u nas wszystko jest jasne i transparentne. Zaoszczędź czas i pieniądze!

Obsługa Klienta

Wykonujesz regularnie przekazy pieniężne oraz czas jest dla Ciebie najważniejszy. Wystarczy podnieść słuchawkę i zadzwonić do nas. Nasi przedstawiciele są gotowi, aby uczynić Twoje życie trochę łatwiejszym. Bez względu na pytanie czy problem, możesz liczyć na naszą szybką i profesjonalną pomoc.

Masz pytania?

Zostaw numer telefonu oddzwonimy


UCZCIWA OFERTA, BEZ DODATKOWYCH UKRYTYCH KOSZTÓW

  • Rejestracja w serwisie jest darmowa
  • Bez subskrypcji i opłat miesięcznych
  • Wysyłaj pieniądze po atrakcyjnym kursie
  • Przelew Standard za 0zł bez względu na kwotę transferu
  • Przelew Express tylko £1.99 lub 9.99 zł - szybko i tanio
  • Brak wiążących umów i ukrytych kosztów

Przekazy pieniężne mogą być naprawdę kosztowne i kłopotliwe do zrealizowania. Właśnie dlatego, jeżeli nie jesteś specjalistą w branży finansowej, warto powierzyć to zadanie doświadczonym profesjonalistom. Transfery realizowane przez firmę Klik-24 są jednym z najbardziej korzystnych na rynku rozwiązań. Twoje pieniądze dotrą na wybrany rachunek bankowy w krótkim czasie, gwarantujemy Ci również korzystny kurs wymiany, a także brak dodatkowych, ukrytych opłat.

PRZEKAZY PIENIĘŻNE - DLACZEGO WYBRAĆ USŁUGĘ ONLINE?

Tradycyjne sposoby transferu pieniędzy, takie jak przelew bankowy czy wizyta w placówce pośrednika, stają się ostatnio coraz mniej popularne. Zdecydowanie bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firm specjalizujących się wyłącznie w tego typu przelewach pieniężnych. Takie firmy jak Klik-24 mają znaczną przewagę nad tradycyjnymi formami przekazu środków, ponieważ transfer trwa znacznie szybciej, nie pobierzemy od Ciebie bezzasadnie wysokich opłat i zagwarantujemy Ci korzystniejszy kurs wymiany walut. W naszej firmie cały proces założenia konta i transferu pieniędzy trwa dosłownie kilka minut i możesz w całości zrealizować go online, poprzez naszą stronę internetową.

Szybkie przelewy Express

KLIK-24 - ŁATWO, SZYBKO I BEZPIECZNIE

W Klik-24 gwarantujemy Ci szybki, łatwy, przyjemny i przede wszystkim bezpieczny transfer środków. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych, ponieważ posiadamy licencję ochrony danych osobowych Data Protection Licence, wydaną przez ICO - brytyjski urząd nadzorujący przepływ danych osobowych. Ponadto Twoje dane, które nam przekażesz, znajdą się w bazie zlokalizowanej na bezpiecznych serwerach, chronionych przez szyfrowane połączenie SSL, zabezpieczające je przed utratą, kradzieżą, niewłaściwym wykorzystaniem i nieupoważnioną modyfikacją.

Wysyłaj walutę za 0zł

JAK PRZEBIEGA TRANSFER ŚRODKÓW ZA POMOCĄ KLIK-24?

Transfer środków wykonasz w niezwykle przyjazny, prosty i przejrzysty sposób. Wystarczy, iż zarejestrujesz i zalogujesz się w naszym serwisie internetowym, następnie wprowadzisz do kalkulatora przelewów podstawowe dane takie jak kwota, rodzaj transferu i dane odbiorcy przelewu. Następnie po kliknięciu przycisku "Prześlij pieniądze" zostaniesz przekierowany do formularza, w którym uzupełnisz wszystkie dane dotyczące odbiorcy przelewu (jego nazwę, numer rachunku oraz tytuł przelewu). Po wprowadzeniu i zatwierdzeniu wszystkich niezbędnych danych na ekranie wyświetlą Ci się dane do przelewu na konto Klik-24, kwota przelewu oraz jego tytuł. Po wykonaniu przelewu usługa zostanie zrealizowana. To wszystko - w ciągu kolejnego dnia lub dwóch dni roboczych środki znajdą się na podanym przez Ciebie rachunku bankowym. Potwierdzenie przelewu otrzymasz na pocztę elektroniczną a także będziesz mógł je znaleźć w panelu klienta logując się w naszym serwisie, w zakładce "Historia transakcji". Klik-24 gwarantuje zatem bardzo korzystny kurs wymiany funta i całkowitą transparentność opłat. Środki znajdą się na koncie odbiorcy w szybkim czasie w zależności jaki rodzaj transferu wybierzesz. Ponadto możesz być pewny, że jeśli z jakiegokolwiek powodów nie będziemy mogli dostarczyć Twojego przelewu, to zwrócimy Ci 100% transferowanych środków.