O nas

O nas Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Klik-24 jest nowoczesną firmą, o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku. Nasza historia to historia wzrostu, ale przede wszystkim zaufania tysięcy Klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z nami. Każda transakcja, każdy Klient, to dla nas wyzwanie i inspiracja do ciągłego doskonalenia. Dążymy do tego, aby nasza oferta była nie tylko kompleksowa, ale przede wszystkim dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Poszukując nowych i ulepszając już istniejące rozwiązania, myślimy o potrzebach naszych Klientów. Dzięki temu, możemy zaoferować coraz to lepszą jakość usług. 

Poznaj nas:
Historia firmy
Nasza misja
Nasza wizja
Nasze wartości
Nasz zespół
Nasze opinie

Historia firmy Klik-24

Nasza historia rozpoczęła się w 2013 roku w momencie uruchomienia platformy przelewowej Klik-24. Od tej pory nieustannie rozwijamy się i pracujemy nad najlepszą ofertą przekazów pieniężnych. Naszym priorytetem jest dostarczenie Klientom wysokiej jakości rozwiązań płatniczych. Przykładamy dużą wagę do etyki pracy i jakości obsługi Klienta. Stawiamy na długofalową współpracę opartą o obopólne korzyści. Ciężko pracujemy, aby zdobyć zaufanie naszych Klientów – jest to dla nas priorytet! 

Nasza historia to nie tylko opowieść o rozwoju platformy Klik-24, ale także o zaangażowaniu w budowanie trwałych relacji z każdym Klientem. Dołącz do nas, aby doświadczyć innowacyjnych rozwiązań płatniczych, które zmieniają sposób, w jaki przekazujesz i zarządzasz swoimi środkami finansowymi. Z nami każdy przelew to pewność, że Twoje pieniądze są w dobrych rękach.

Nasz misja

„Pomimo, że korzystamy z naszych pieniędzy każdego dnia, zrozumienie bankowości i finansów może być trudne. Naszą misją jest pomóc Ci uporać się ze światem finansów i wysokimi opłatami za przekazy pieniężne. Bez ukrytych kosztów w jasny i bezpośredni sposób.”

Co to oznacza dla Ciebie?

Dostarczamy wysoką jakość i skuteczność świadczonych usług. Zależy nam, aby nasze przekazy przynosiły Ci korzyści. Prezentujemy realne stawki wymiany walut, brak ukrytych opłat oraz szybkie rozliczenie płatności. Stawiamy na długie i efektywne relacje z naszymi Klientami.

Nasza wizja

"Chcemy być liderem w zakresie usług internetowych przekazów pieniężnych, poprzez ciągłe doskonalenie naszych usług przy użyciu najnowszych technologii.”

Wysyłaj walutę szybko i wygodnie

Nasze wartości


Skromne początki przemieniliśmy w globalne ambicje. Wciąż poszerzamy naszą organizację na rynku zagranicznym. Każdy z naszych specjalistów poświęca czas na doskonalenie swoich umiejętności i śledzenie nowinek z branży. Co odpowiada za nasz rozwój?

Organizacja  Gwarantujemy błyskawiczną realizację – nad Twoim zleceniem czuwają specjaliści. 

Kompetencje Nasi klienci potrzebują kompleksowych rozwiązań – dlatego nasz zespół składa się z wielu talentów.

Technologia Wykorzystujemy autorskie rozwiązania, które optymalizują naszą pracę.

Promowanie darmowej wiedzy  Angażujemy naszych ekspertów, aby dzielić się wiedzą publikując wartościowe treści.

Współpraca Pracujemy zespołowo, dzielimy się wiedzą i uczymy się od siebie.

Zaufanie Zawsze dotrzymujemy słowa.

Profesjonalizm Wykorzystujemy naszą wiedzę i kompetencje, aby skutecznie realizować oczekiwania Klientów.

Przekazy pieniężne z Klik-24 – dlaczego warto?


Zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na współpracę z Klik-24? Odpowiedź jest prosta – aby oszczędzać na przekazach pieniężnych. Niezależnie od tego, czy miesięcznie dokonujesz jednej czy wielu płatności.

Nasz zespół, opiera swoje działania na podstawie wieloletniego doświadczenia, poprzez regularne szkolenia i poszerzanie wiedzy. Pomożemy Ci obniżyć opłaty, a tym samym zaoszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Jak to robimy?

Naszym Klientom oferujemy usługi oparte o strategię działań na rynku lokalnym, posiadamy rachunki bankowe w każdym kraju, w którym działamy. Dzięki naszym rozwiązaniom z łatwością dopasujesz ofertę do swoich potrzeb. W zależności od tego, czy preferujesz niskie koszty, czy szybką realizację, wybierz płatność standardową lub ekspresową. 

Klik-24 jest wiodącym dostawcą usług płatniczych. Każdy przekaz pieniężny zrealizowany na naszej stronie internetowej jest nadzorowany pod okiem eksperta. Działalność opieramy na jasno określonych zasadach i priorytetach. Oferta dopasowana jest do potrzeb, celów oraz możliwości finansowych – tak, aby mogła przełożyć się na efektywne i skuteczne zrealizowanie płatności.

Nasz zespół

Dzięki Klik-24 masz pewność, że za każdym kliknięciem kryje się zespół profesjonalistów gotowych, by sprawić, że Twoje finansowe operacje staną się prostsze i bardziej efektywne. Nasz zespół to najlepsi specjaliści w branży. Jesteśmy z nich dumni!
Poznaj nas bliżej i sprawdź z kim będziesz współpracował :)

Dariusz

Dariusz kieruje pracami Zarządu Spółki i posiada wysokie kompetencje wynikające z wykształcenia oraz wiedzy nabytej w trakcie szkoleń, a także wieloletniego doświadczenia. Jako osoba o nieskazitelnej reputacji daje rękojmię należytego wykonywania powierzonych obowiązków. 

Anna 

Anna posiada duże doświadczenie związane z pracą w bankowości oraz związane z zarządzaniem. Zna bardzo dobrze specyfikę branży finansowej i jej potrzeby. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w bankach BNP Paribas oraz Credit Suisse.

Karolina

Karolina dba o pozytywny wizerunek firmy. Posiada bogate doświadczenie związane z obsługą Klienta, dlatego rozmowę zaczyna zawsze od analizy potrzeb. Zajmuje się także publikacją treści blogowych nastawionych na oczekiwania naszych Klientów. Pisanie to dla niej nie tylko praca, ale także sposób na zdobywanie wiedzy.

Marek

Marek zajmuje się utrzymaniem naszej infrastruktury oraz wdrażaniem nowych rozwiązań. Ekspert IT z prawie 20-letnim doświadczeniem, najpierw jako programista, później jako szef działu IT. Specjalizuje się w tworzeniu, zarządzaniu i optymalizacji strony internetowej. To dzięki jego pracy posiadamy system transakcyjny. Z największą starannością podchodzi do realizowanych projektów.

Marcin

Marcin ze skrupulatnością dba o rozliczenia finansowe firmy. Posiada bogate doświadczenie z zakresu księgowości i podatków. Z firmą związany niemal od początku jej istnienia. Specjalizuje się w szeroko rozumianej optymalizacji podatkowej, a w kręgu jego zainteresowań znajdują się w szczególności transakcje międzynarodowe.

Nasze opinie

O skuteczności naszej pracy najlepiej świadczą liczne opinie. Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów, których zdanie najlepiej potwierdza jakość świadczonych przez nas usług. Sprawdź sam!

          Facebook opinie                            Trustpilot opinie                  

Zainteresowany naszą ofertą? Załóż bezpłatne konto użytkownika. Zaufaj nam i razem zadbajmy o finanse, które przełożą się na korzyści dla Twojego portfela!

Załóż konto online