O nas

O nas Kim jesteśmy?

Nasza historia rozpoczęła się w 2013 roku w momencie uruchomienia platformy przelewowej Klik-24.

Od tej pory nieustannie rozwijamy się i pracujemy nad najlepszą ofertą przelewów z Anglii do Polski oraz z Polski do Anglii. Ciężko pracujemy na zaufanie naszych klientów  jest to dla nas priorytet. Dzięki temu, że z roku na rok ufa nam coraz więcej Polaków mieszkających w Anglii, możemy zaoferować coraz to lepszą jakość usług. Naszą największą siłą są klienci, którzy ufając nam, realizują z nami transfery pieniężne z UK do Polski.

Co najważniejsze, my po prostu UWIELBIAMY Anglię.

Chcemy żyć jej życiem i jej sprawami. A Polacy w Anglii to jedna społeczność i bardzo wiele spraw. Już jakiś czas temu zdecydowaliśmy, że Klik-24 to nie będą tylko przelewy z Anglii do Polski. Aby być bliżej, stworzyliśmy blog życie w Anglii. Portal Polacy w Anglii jest rozszerzeniem naszej działalności. Znajdziecie tu odpowiedzi na pytania, które kierujecie do nas. Na przykład: Czy po 5 latach pracy w Anglii dostanę emeryturę? Jak będzie wyglądać nowy system imigracyjny w Wielkiej Brytanii? Jak wyglądają podatki w Anglii? Jak zdać prawo jazdy w UK? I wiele, wiele więcej. Życie w Anglii i praca w Anglii zostaną tu opisane w prosty i zrozumiały sposób. Przede wszystkim, zależy nam na tym, aby każdy nasz czytelnik mógł powiedzieć o sobie: Anglia to „moja wyspa”.

Jeśli szczególnie interesuje Cię jakiś temat, pamiętaj, że jesteśmy otwarci na sugestie. Zapraszamy do kontaktu mailowego info@klik-24.com 

Możesz także polubić nasz funpage i być na bieżąco.